Informujemy, że ta strona internetowa używa plików cookies. Pliki te używane są do zapewnienia wysokiego poziomu dostosowania zawartości strony internetowej do potrzeb każdego z jej użytkowników. Każdy użytkownik może dokonywać zmiany ustawień dotyczących plików cookies za pomocą modyfikacji ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z tej strony internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce ochrony prywatności, stanowiącej część Regulaminu tej strony internetowej.

Zaloguj się lub zarejestruj. Wrzesień 26, 2017, 18:10:18 pm

Autor Wątek: Czy dać meżowi kolejną szansę  (Przeczytany 500 razy)

nana29

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
Czy dać meżowi kolejną szansę
« dnia: Kwiecień 10, 2013, 18:28:09 pm »
Może mi pomożecie. Mam taki problem; dowiedziałam się, że mąż na firmowej imprezie za bardzo przytulał się do swojej przełożonej. Gdy go o to zapytałam, najpierw stwierdził, że za dużo wypił i nic nie pamięta, potem zaczął przekonywać, że może rzeczywiście się objęli, ale to tylko dla fanu.
Rok temu miałam bardzo podobną sytuację z inną koleżanką z pracy na imprezie firmowej. Generalnie mówiąc mąż to taki typ bawidamka, ale mnie to strasznie wkurza. Chciałam wystąpić o separację, ale ze względu na naszą trzyletnią córeczkę ciągle tego nie zrobiłam.
Czy mam mu dać jeszcze jedną szansę, czy lepiej zagrać ostrzej?

michalina

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
Odp: Czy dać meżowi kolejną szansę
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2013, 18:30:22 pm »
Kurcze, znam wielu takich bawidamków, niby nic złego nie robią, ale rączki mają lepkie.
Znasz lepiej męża, on się nie zmieni. Im prędzej to zakończysz np. poprzez separację, tym lepiej dla ciebie.

ptysia80

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 10, 2013, 18:32:33 pm »
Koleżanka ma rację, takie typy już się nie zmienią. Im poźniej z nim skończysz tym gorzej dla ciebie. W całej historii najbardziej dziecka szkoda. Złóż wniosek o separację, może to go otrzeźwi i się zmieni.

klawik

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 10, 2013, 18:34:16 pm »
Czy aby nie przesadzacie. Może najlepiej od razu go utopić albo wysłać na księżyc. Najlepiej porozmawiaj z nim i powiedz mu, że takie zachowanie bardzo cię rani. Jeśli mu na tobie zależy powinien się zreflektować i zmienić.

michalina

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 10, 2013, 18:36:40 pm »
Czy aby nie przesadzacie. Może najlepiej od razu go utopić albo wysłać na księżyc. Najlepiej porozmawiaj z nim i powiedz mu, że takie zachowanie bardzo cię rani. Jeśli mu na tobie zależy powinien się zreflektować i zmienić.

Drogi Klawiku,

sam tak naprawdę nie wierzysz w to co piszesz. Niby głupie niewinne kłamstewka, a kończy się zdradą. Oczywiście facet to buhaj, który wyrywa kolejną pannę, a kobieta zostaje z dzieckiem bo nie umiała zadbać o swojego Pana. Faceci, opamiętajcie się

klawik

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 10, 2013, 18:37:58 pm »

Drogi Klawiku,

sam tak naprawdę nie wierzysz w to co piszesz. Niby głupie niewinne kłamstewka, a kończy się zdradą. Oczywiście facet to buhaj, który wyrywa kolejną pannę, a kobieta zostaje z dzieckiem bo nie umiała zadbać o swojego Pana. Faceci, opamiętajcie się

Prosze, prose, mamy Panią ekspert na forum, którą na dodatek jakiś facet wcześniej zostawił i teraz syczy

malazouza

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 10, 2013, 18:40:07 pm »
Panie Klawiku, to pan strsznie syczy i pluje jadem na kobiety. Czyżby jakieś przykre doświadczenia z młodości. Chciało się panny wyrywać, ale kasy nie było i pewnie byłem pryszczaty i nieśmiały. To już pozostało.

tajemnicza77

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 10, 2013, 18:43:20 pm »
Ejże ejże opamiętajcie się. Po co tyle agresji werbalnej.

Nana ma problem - to fakt. Najlepiej obserwuj męża, jak sytuacja będzie się powtarzać, wtedy  musisz postawić mu ultimatum. Albo rodzina albo koleżanki z pracy. Niech sam wybiera. Na siłę nic już nie zrobisz. Trzymaj się  ::)

zenko77

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 10, 2013, 18:45:24 pm »
Masz rację, za dużo  agresji w tej dyskusji. Rozmawiajmy o faktach, nie o emocjach.
Jeden jeździ skodą, inny astrą, inny BMW. Taki jest ten nasz świat i tego nie zmienimy,

malawanda

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 10, 2013, 18:46:36 pm »
Masz rację, za dużo  agresji w tej dyskusji. Rozmawiajmy o faktach, nie o emocjach.
Jeden jeździ skodą, inny astrą, inny BMW. Taki jest ten nasz świat i tego nie zmienimy,

Zenku, co mają do tego samochody. To nie jest forum motoryzacyjne. Na temat proszę

zenko77

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 10, 2013, 18:47:38 pm »

Zenku, co mają do tego samochody. To nie jest forum motoryzacyjne. Na temat proszę

Wando, co mają to mają, to był tylko taki przykład że każdy jest inny i ma inne pragnienia. Nic ponadto

tesla

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 10, 2013, 22:14:46 pm »
Dyskusja już chyba zakończona. Ja jednak ratowałbym małżeństwo. Szkoda was i przede wszytskim dziecka. Pomyśl o tym,.

zoladek80

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 10, 2013, 22:18:23 pm »
Dyskusja już chyba zakończona. Ja jednak ratowałbym małżeństwo. Szkoda was i przede wszytskim dziecka. Pomyśl o tym,.

Masz rację, trzeba zawsze próbować ratować małżeństwo

Jcash

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 30, 2017, 08:28:28 am »
Ja tylko dodam, iż przed radykalną separacją, prowadzącą do rozstania, warto iść do poradni małżeńskiej, w której pod kontrolą psychologa sprawdzicie, co możecie zrobić dla siebie i swojego związku.
Czy blog o finansach pomoże Ci odnaleźć różnorodne sposoby na oszczędzanie? Przekonaj się.

Ostatnie wątki

Najaktywniejsi na forum

Ogłoszenia

Prywatne:

Pozostałe: