Informujemy, że ta strona internetowa używa plików cookies. Pliki te używane są do zapewnienia wysokiego poziomu dostosowania zawartości strony internetowej do potrzeb każdego z jej użytkowników. Każdy użytkownik może dokonywać zmiany ustawień dotyczących plików cookies za pomocą modyfikacji ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z tej strony internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce ochrony prywatności, stanowiącej część Regulaminu tej strony internetowej.

Zaloguj się lub zarejestruj. Wrzesień 26, 2017, 18:07:32 pm

Autor Wątek: Jak poznać czy mąż zdradza?  (Przeczytany 315 razy)

malawanda

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
Jak poznać czy mąż zdradza?
« dnia: Kwiecień 09, 2013, 09:50:52 am »
Słuchajcie,

jak mogę poznać, czy mąż zdradza. ostatnio bardzo się zmienił, nowe ciuchy, fajne perfumy, jakiś wesoły cały czas chodzi.Niby wraca do domu o tej samej porze, ale coś chyba jest nie tak. Macie jakieś swoje sposoby?

lucymm

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
Odp: Jak poznać czy mąż zdradza?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 09, 2013, 09:53:29 am »
Badź czujna, taka nagła zmiana zachowania z reguły nie wrózy nic dobrego.  Nie chcę krakać, ale coś może  być na rzeczy. Na razie obserwuj męża.

juliaz

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 09, 2013, 13:39:24 pm »
Może sprawdź jego komórkę - czy rozmawia często z jakimś wybranym numerem, może otrzymuje dużo smsów. Najlepiej jakbyś sprawdziła też jego skrzynkę email.

zoladek80

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 09, 2013, 13:42:45 pm »
Ja bym nie przesadzał. Sama twierdzisz, że mąż wraca punktualnie do domu. Najlepiej go zapytaj o co tak naprawdę chodzi z tą jego zmianą. Jeśli wyczujesz, że zaczyna coś kręcić, wtedy może będziesz mieć powody do obaw, teraz bym nie przesadzał

rudakamila

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 09, 2013, 13:49:13 pm »
Ja też kiedyś miałam podejrzenia, nie wiem czy były prawdziwe, ale najczęściej niestety coś zawsze w trawie piszczy. Sprawdź to :P

asiula38

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 09, 2013, 13:51:11 pm »
Najlepiej z nim szczerze porozmawiaj, może twoje obawy są bezpodstawne, jak nie no to macie problem

muszka_70

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 09, 2013, 13:53:09 pm »
Facet jest facetem niestety. Nie można im ufać, wiem co mówię

Flisak88

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 09, 2013, 13:54:21 pm »
Drodzy forumowicze, widzę że dyskusja jest interesująca. Chciałbym dodać 3 grosze od siebie - moim skromnym zdaniem pierwsze wrażenie jest zawsze prawidłowe, dlatego jeśli masz podejrzenia, czym prędzej to sprawdź. Wiem po sobie, sam bym tak zrobił.

Pozdrawiam.
Flisak.

muszka_70

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 09, 2013, 13:55:18 pm »
Drodzy forumowicze, widzę że dyskusja jest interesująca. Chciałbym dodać 3 grosze od siebie - moim skromnym zdaniem pierwsze wrażenie jest zawsze prawidłowe, dlatego jeśli masz podejrzenia, czym prędzej to sprawdź. Wiem po sobie, sam bym tak zrobił.

Pozdrawiam.
Flisak.

Sama widzisz, dziwny ten forumowicz, nie dość że zdardza, to jeszcze się tym chwali

Flisak88

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 09, 2013, 13:55:36 pm »

To prawda, nie ma co do tego wątpliwości. Chociaż znam takich, co sądzą że można to ukryć...

muszka_70

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 09, 2013, 13:56:56 pm »

To prawda, nie ma co do tego wątpliwości. Chociaż znam takich, co sądzą że można to ukryć...

Drogi Flisaku, to nie jest temat naszej dyskusji. chyba nie o tym rozmawiamy. Swoje przeżycia zostaw sobie

Flisak88

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 09, 2013, 13:58:20 pm »
Ja bym nie przesadzał. Sama twierdzisz, że mąż wraca punktualnie do domu. Najlepiej go zapytaj o co tak naprawdę chodzi z tą jego zmianą. Jeśli wyczujesz, że zaczyna coś kręcić, wtedy może będziesz mieć powody do obaw, teraz bym nie przesadzał

Nawet jak nie wyczujesz zdrady, to zawsze możesz wyczuć alkohol i w sumie to też będzie pretekst do awantury...

cybergirl72

• Newbie
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 09, 2013, 13:59:07 pm »
Niestety faceci zdradzają, to chyba leży w ich naturze. Jak ci sie trafi ktoś fajny, to może też spróbujesz szczęścia.

Ostatnie wątki

Najaktywniejsi na forum

Ogłoszenia

Prywatne:

Pozostałe: